Ogólne Pytania

1Dlaczego Pozycjonowanie i Online Marketing są potrzebne mojej firmie?
W dzisiejszym świecie Twój sukces zależy od tego jak łatwo Cię odszukać w Google. Ponieważ Twoi potencjalni klienci rzadziej szukają produktów i usług chodząc od drzwi do drzwi firm - a zwyczajnie wyszukują potrzebnych im produktów/usług online. Stąd pytanie - czy chcesz by Twoi potencjalni klienci widzieli Twoją konkurencję w wynikach wyszukiwania zanim zobaczą Ciebie?
2Jak sprawić by moja firma była lepiej widoczna w Google?
Po pierwsze - napisz do nas lub zadzwoń. Nasz zespół specjalistów sprawdzi Twoją konkurencję, doradzi Ci najlepsze frazy lub strategię marketingu online i zaczniemy pozycjonować Twoją firmę. Aby efekty były widoczne jeszcze szybciej możesz chcieć w czasie pozycjonowania zacząć z nami od razu kampanię reklamową w Google - wtedy natychmiast pojawisz się na szczycie wyników wyszukiwarki.
3Ile kosztują Wasze usługi?
Każda branża i każda firma jest inna, dlatego też dokonamy dla Ciebie darmowej wyceny. W zależności od tego na ile fraz chcielibyście pozycjonować Waszą stronę oraz od tego jaki budżet na kampanię w Google chcielibyście przeznaczyć. Ale już od 300 zł miesięcznie jesteśmy w stanie zdziałać cuda.

Pozycjonowanie

1Czym jest pozycjonowanie?
Pozycjonowanie to szereg działań prowadzących do wysunięcia strony Twojej firmy na jak najwyższe pozycje wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach. W Polsce zdecydowanie największą wyszukiwarką internetową jest Google w związku z czym to duża widoczność w wynikach wyszukiwania Google ma dla Twojej firmy kluczowe znaczenie. Im lepsze pozycje tym większy ruch na Twojej stronie a co za tym idzie - tym większa sprzedaż.
2Na czym polegają Wasze działania związane z pozycjonowaniem?
Nadążanie za zmianami w internecie to ciężka praca.Jest wiele czynników, które sprawiają że Twoja strona jest wysoko w wyszukiwaniach. Od jakości strony, treści na niej zawartych, obrazów po ilość odnośników do niej w sieci. W Top Solutions nasi specjaliści przygotowują dla Twojej strony plan optymalizacji - zmian, które należy wprowadzić by Google wysuwał witrynę na wyższe pozycje. Następnie wdrażamy te zmiany bezpośrednio na Twojej witrynie. Potem co miesiąc piszemy artykuły, publikujemy treści z linkami do Waszej witryny. Wszystko w odpowiedni sposób, w odpowiednim rytmie, pod pełną kontrolą, tak by Google stopniowo wysuwał Twoją stronę w wynikach wyszukiwania naturalnego.
3Co to są naturalne wyniki wyszukiwania?
Naturalne/organiczne wyniki wyszukiwania to po prostu - nie reklamy. Są to wyniki wyszukiwania, wybierane przez robota Google. Google decyduje, która strona jest tym co chciałby odnaleźć użykownik po wpisaniu danej frazy do wyszukiwarki. Zazwyczaj nad wynikami wyszukiwania organicznego widać reklamy AdWords - te stanowią nieorganiczną część wyników wyszukiwania. Ponieważ pojawiają się one ponad wynikami wyszukiwania, które są efektem pozycjonowania warto zastanowić się nad umieszczeniem tam także naszej witryny. O tym jak to zrobić możecie sprawdzić w sekcji Online Marketing.

Online Marketing

1Czym różni się pozycjonowanie od online marketingu?
Pozycjonowanie to sposób optymalizacji Twojej strony i stworzenie wrażenia, że jest popularna w sieci, tak by Google i inne wyszukiwarki indeksowały ją wysoko w wynikach wyszukiwania. W online marketingu płacisz za to by być Twoja reklama była widoczna ponad wynikami wyszukiwania naturalnymi i płacisz Google za każde kliknięcie. Efekty online marketingu widać natychmiast, pojawiasz się w wynikach wyszukiwania od razu a znikasz wtedy kiedy wyczerpiesz budżet Google. Formami online marketingu są także reklamy na Facebooku, Instagramie, Tweeterze, Pintereście.
2Co robimy w ramach prowadzania kampanii online marketingowych?
Dla każdego biznesu inna strategia marketingu online ma sens. Jeżeli zależy Ci na rozpoznawalności Twojej marki, warto jest prowadzić reklamy graficzne w ramach Google AdWords oraz na Facebooku czy Pintereście. Jeżeli chcesz szybko zacząć sprzedawać swoje produkty tworzymy Ci kampanię w wyszukiwarce Google w ramach Google AdWords. Piszemy reklamy, pilnujemy Twojego budżetu reklamowego, dobieramy i analizujemy słowa kluczowe, tworzymy grafiki reklamowe, sprawdzamy wysokość sprzedaży spowodowaną przez nasze reklamy i wysyłamy Ci miesięczne raporty.
3Jak rozliczać się za prowadzenie reklamy i zasilać budżet w Google i na Facebooku?
Możesz wpłacać budżet do Google czy na inne portale społecznościowe sam a nam płacić tylko za prowadzenie Twojej reklamy. Możesz też wpłacać nam od razu kwotę na zasilenie budżetu i za naszą pracę a my zasilimy budżet za Ciebie. Masz dostęp do konta AdWords a więc możesz w każdej chwili sprawdzić i zmienić budżet Twoich kampanii w AdWords oraz dokonać nagłych zmian w kampaniach.
4Jak mogę sprawdzać Waszą pracę?
Masz dostęp do swojego konta AdWords a także konta w Google Analytics, widzisz ile osób wchodzi na Twoją stronę dzięki naszym reklamom, jak się na tej stronie zachowują i co kupują. Dzięki tym danym my wciąż dostosowujemy Twoje reklamy do potrzeb klientów i produktów, które w danym okresie są dla Ciebie najważniejsze.