Google AdWords, Google Shopping, reklamy graficzne, reklamy na YouTube. Daj się znaleźć!

Marketing internetowy

Online Marketing inaczej SEM czyli Search Engine Marketing to Reklama w Google. O ile pozycjonowanie jest długotrwałe i ma na celu optymalizację pozycji witryny i lepsze indeksowanie jej przez roboty Google, o tyle reklama w wyszukiwarkach polega na szybkim wypromowaniu witryny metodą PPC, czyli płatności za kliknięcie. Reklama w Google może polegać na reklamie tekstowej nad wynikami wyszukiwania, która prowadzi na wybraną przez nas stronę naszej witryny lub na reklamie graficznej na portalach o podobnej tematyce, a także reklamie video w YouTube. Reklama w Google to także reklama produktowa - czyli promowanie zdjęć naszych produktów nad wynikami wyszukiwania.

Bezpłatna wycena

Zamów bezpłatną wycenę dla swojej strony!

Marketing internetowy z Top Solutions

Na czym polegają ogromne korzyści płynące z online marketingu?

SEM - Reklama w wyszukiwarce Google

Szybkość efektów. Nie trzeba czekać – w każdej chwili można rozpocząć kampanię w wyszukiwarkach. To sprawia, że online marketing jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą pozyskać nowych klientów natychmiast, dla firm działających sezonowo lub z jakichkolwiek innych względów nie mogą czekać, aż strona pojawi się wysoko w rankingach wyszukiwarek (co w przypadku popularnych słów kluczowych trwa nawet miesiącami).

Elastyczność finansowa. Na kampanię linków sponsorowanych możesz przeznaczyć dokładnie tyle pieniędzy, ile chcesz. To sprawia, że jest to rozwiązanie zarówno dla małych, jak i większych firm. Możesz stworzyć kampanię za kilkaset, jak i za kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Pełna kontrola nad kampanią. W każdej chwili można zmieniać linki, treść reklamy oraz słowa kluczowe, pod którymi reklama ma się wyświetlać. Masz również wgląd w szczegółowe statystyki, które pokazują, która wersja reklamy jest najskuteczniejsza i spod których słów kluczowych przychodzi najwięcej odwiedzających.