Nasza firma

Już od 10 lat zapewniamy naszym klientom wysokie pozycje w Google i skuteczną promocję online.

Dlaczego nasi klienci nas wybierają?

Lata doświadczenia i dobre zrozumienie rynku SEO i SEM to wielka siła naszej firmy. Od wielu lat badamy i analizujemy najlepsze metody na to by promować firmy w sieci. To właśnie nasze nastawienie na Twój sukces sprawia, że osiągamy tak dobre wyniki.
 
13500

Pozycjonowanych obecnie fraz

2000

Zadowolonych Klientów

10

Lat Doświadczenia

 

Pomagamy Ci osiągnąć sukces


 

Dokładnie analizujemy Twoje potrzeby

Aby dobrze przygotować Twoją firmę na podbój świata internetu zaczynamy od analizy rynku, na którym się znajduje i...

Czytaj więcej

Osiągamy niezwykłe rezultaty

Jesteśmy specjalistami swojej dziedziny i potrafimy zdziałać cuda dla Twojej firmy. Aby dobrze przygotować Twój biznes na podbój świata internetu korzystamy z nowoczesnych narzędzi i technologii...

Czytaj więcej
 
 

Znajdujemy najlepsze rozwiązania

Dla każdej firmy potrafimy znaleźć sposób na udaną strategię pozycjonowania i marketingu online. Po wielu latach analizy świata SEO i SEM....

Czytaj dalej

Jak to działa?

how_it_works_11

Krok 1

Przeprowadzamy analizę Twojej strony
how_it_works_22

Krok 2

Tworzymy konspekt optymalizacji, które możemy wprowadzić na Twojej stronie
how_it_works_33

Krok 3

Piszemy artykuły, generujemy pozytywne opinie i regularnie optymalizujemy Twoją stronę i jej pozycję w Google by osiągała jak najwyższe pozycje
how_it_works_44

Krok 4

Obserwujemy wzrost ruchu na Twojej stronie i wzrost sprzedaży Twoich produktów, regularnie optymalizując i zabezpieczając jej pozycję w wynikach wyszukiwania

Analiza


 

Przed każdą wędrówką należy zaopatrzyć się w mapę – dzięki niej bez problemu jesteśmy w stanie określić, gdzie jesteśmy i dokąd chcemy dojść. Jednak w świecie e-biznesu nie istnieją ani mapy, ani proste przepisy, które zagwarantują nam osiągnięcie wyznaczonego celu. Dlatego w każdym przypadku - czy to sklepu internetowego, czy przedsiębiorcy oferującego określone produkty czy usługi - należy sporządzić indywidualną receptę na sukces. W tym celu warto skorzystać z pomocy firmy, która ma już doświadczenie w tym względzie i która pomogła zdobyć szczyty setkom przedsiębiorców.

Nie musisz być samotnym okrętem na morzu! Pozwól, by wiele lat naszych doświadczeń przełożyło się na Twój sukces. Jeśli chcesz – dokonamy analizy Twojego pomysłu na e-biznes i ocenimy, co warto w nim poprawić lub usprawnić. A może właśnie założyłeś swój własny biznes i nie wiesz, jak rozreklamować swoją firmę pośród klientów? Dobrze trafiłeś! Pomożemy Twojej firmie zaistnieć w sieci, zwiększymy ruch na stronie, pomożemy Ci zwiększyć sprzedaż produktów czy usług. Aby tego dokonać klienci muszą dowiedzieć się o Twoim istnieniu. Odpowiednio dobrana strategia SEO & SEM będzie najskuteczniejszą receptą na sukces!

 

Nasze rozwiązania


 

U nas każdy klient ma indywidualnego opiekuna, który jest do dyspozycji klienta - zarówno pod telefonem, jak i mailowo. Masz jakieś wątpliwości czy pytania? Potrzebujesz więcej informacji dotyczących pozycji fraz na które się pozycjonujesz? Opiekun klienta rozwieje Twoje obawy. Jak pozycjonujemy? Stosujemy techniki white hat SEO, dzięki czemu nie ma mowy o nałożeniu filtrów czy otrzymaniu bana. Jeśli dotychczas pozycjonowałeś się w firmie, która stosowana niedozwolone techniki pozycjonowania, jak najszybciej Cię o tym poinformujemy i przebudujemy strukturę Twojego serwisu.

Jaka jest główna misja Top Solutions?

Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Nasz sukces jest uzależniony od waszego, dlatego dwoimy się i troimy, aby wciąż podnosić poziom świadczonych przez Nas usług. W pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia ułatwiające nam monitorowanie Waszym witryn internetowych, pomagające w wyborze odpowiednich fraz czy w obserwowaniu konkurencji. Nasi specjaliści SEO i SEM uczestniczą w szkoleniach, dlatego jesteśmy na bieżąco z wszystkimi nowinkami jakie serwuje nam wujek Google.

Pierwszym etapem współpracy jest zawsze dokładna analiza witryny i jej profilu linkowania. Dzięki czemu wiemy, na czym skupić uwagę i co ewentualnie należy poprawić. Każdy klient otrzymuje szczegółowe zalecenia, w których wyszczególniamy jakie elementy strony należy zmienić, zmodyfikować lub poprawić. Po Twojej akceptacji należy w jak najszybszym czasie wdrożyć sugerowane wskazówki. Jeśli kod HTML jest dla Ciebie czarną dziurą - nie martw się. Z przyjemnością pomagamy wdrożyć wszystkie zalecenia. W momencie kiedy Twoja strona jest odpowiednio przygotowana pod SEO, zaczynamy ją pozycjonować.

Każdego dnia obserwujemy pozycje Twoich fraz i prowadzimy działania mające na celu ciągły ich wzrost.. Obecnie współpracujemy z ponad 700 klientami, którzy wciąż pną się w górę. Wasze zadowolenie jest dla nas najcenniejszą nagrodą.

 

Nasze Rezultaty


 

Pozycjonowanie to proces. Optymalizacja strony, unikalność treści, budowanie mocnego profilu linków i popularności witryny jest rozłożone w czasie. Nasza oferta dostępna jest w różnych wariantach, tak aby każdy mógł wybrać najlepszy model płatności, dostosowany do indywidualnych preferencji. Dla klientów, dla których absolutnym priorytetem jest czas proponujemy także efektywne kampanie Adwords. Połączenie pozycjonowana i płatnej reklamy w Google to absolutny strzał w dziesiątkę! Z Nami Twoja konkurencja zostanie daleko w tyle.

Co zyskujesz współpracując z Top Solutions?

Budujemy dla Was wysokiej jakości zaplecze zróżnicowanych blogów i stron internetowych, które stanowią źródło wartościowych informacji. Dbamy o pozytywny wizerunek Twojej firmy w sieci, dzięki czemu Ty notujesz o wiele wyższy ruch na stronie oraz zwiększenie sprzedaży usług czy produktów.

Dzięki stałej kontroli i monitoringu Twojej strony - jesteśmy w stanie natychmiast wychwycić spadek pozycji, błędy czy inne niepożądane działania na stronie. Jesteśmy zdania, że strona oprócz właściwej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych, musi być użyteczna i przyjazna dla użytkowników. To oni korzystają z Twoich usług, a nie roboty wyszukiwarek.

Wiemy, jak połączyć optymalizację SEO oraz użyteczność zachowując złoty środek. Masz jakieś pytania dotyczące naszej pracy? Chcesz dowiedzieć się więcej o SEO i Adwords? Masz problem z widocznością Twojej witryny? Zadzwoń do Nas. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc.