Optymalizacja SEO i pozycjonowanie - wysokie pozycje w Google dla Twojej firmy

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie - Search Engine Optimization (SEO) - to szereg działań mających na celu wysunięcie strony na wysokie pozycje wyszukiwania w wynikach wyszukiwania. Google wciąż się zmienia, więc sposoby naszego działania muszą cały czas być optymalizowane, zmieniane, a Wasze strony muszą być pod ciągłą i czujną opieką naszych specjalistów. Na czym to polega? Pozycjonowanie Waszej strony zaczynamy od jej uprzedniego sprawdzenia, uzupełnienia treści, modyfikacji kodu html tak, by roboty Google uznawały ją za stronę wartościową. Następnie piszemy szereg artykułów, korzystamy z naszych zasobów tak, by strona Waszej firmy zaistniała w sieci a Google zobaczył, że jest popularna. Artykuły, które są pisane regularnie zawierają linki do witryny Waszego biznesu tak, by jak najwięcej powiązań istniało między stroną Waszej firmy, a całą resztą zawartości internetu. Jakie ma to znaczenie? Każdy kto idzie dzisiaj na zakupy, potrzebuje określonej usługi zaczyna przez wpisanie frazy w wyszukiwanie Google. Niektóre frazy wyszukiwania są kluczowe dla Twojej firmy. Wyszukujemy jakie mogą to być frazy i upewniamy się że Twoja firma zaistnieje w sieci wtedy, kiedy Twoi potencjalni klienci jej szukają.

Bezpłatna wycena

Zamów bezpłatną wycenę dla swojej strony!

Pozycjonowanie stron internetowych - zasada działania

Wyścig milionów, który wygrywa tylko kilku

Pozycjonowanie stron www - wzrost pozycji w GoogleGdy chcesz, by hodowana przez Ciebie roślina rozkwitła, to o nią dbasz, regularnie ją podlewasz, nawozisz i pilnujesz, by miała dostęp do światła. Wiesz, że chwila nieuwagi może sprawić, że roślina uschnie i zwiędnie. Podobnie jest z Twoją stroną internetową. Aby znalazła się w czołówce, musisz o nią dbać - regularnie. Codziennie Google indeksuje miliony nowych stron internetowych. Tylko mały procent z nich zgarnia największe laury – te, które wyszukiwarka uzna za wartościowe oraz dobrze skonstruowane i przez to umieści je na szczycie swoich rankingów.W tym wyścigu biorą udział miliony stron internetowych. Konkurują o uwagę, zainteresowanie i umysły milionów internautów. Pamiętajmy, że tylko ich mała część wygrywa ten wyścig. Zainteresowanie ludzi skupia się bowiem tylko na pierwszej dziesiątce stron internetowych.Reszta – jak mawiał klasyk – musi odejść.

Odejść w niepamięć i zapaść się w mroku. Czy tego właśnie chcesz?

Jeśli zależy Ci na tym, aby na Twoją stronę internetową codziennie spadał deszcz świeżych potencjalnych Klientów – musisz zainwestować w pozycjonowanie strony www. Oddaj ją w ręce profesjonalistów, którzy wiedzą, co zrobić, aby zdobyła ona internetowy Mount Everest.

Jakie korzyści płyną z pozycjonowania strony internetowej?

  • Stabilność wyników. Efekty pozycjonowania strony są stabilne, dzięki czemu nie musisz martwić się, co będzie za miesiąc lub dwa. Strumień Klientów płynie i będzie płynął.
  • Prestiż. Internauci bardziej ceną sobie naturalne wyniki wyszukiwania, niż linki sponsorowane. Wiedzą, że najpewniej znajdą tam treści bardziej zgodne z tym, czego szukają.
  • Więcej Klientów. Dobre pozycjonowanie stron internetowych to też dobór trafnych słów kluczowych, dzięki którym można pozyskać więcej Klientów. A to oczywiście oznacza większe zyski.Jeśli masz stronę internetową, która przynosi lub ma przynosić Ci zyski – pozycjonuj ją i zdobywaj rynek.

Dwa ważne powody, dlaczego nie warto powierzać pozycjonowania stron internetowych amatorom:

Może nie być efektów. W przypadku wynajęcia amatorów lub pozycjonowania samodzielnego, istnieje spore ryzyko, że ogrom pracy, jaki trzeba w to zadanie włożyć, po prostu się nie zwróci.
Efekt może być fatalny! Co gorsza – w przypadku błędu (np. stosowania nielegalnych lub nieuznawanych praktyk), Google może uznać, że przesadziłeś i wrzucić Twoją stronę do tzw. sandboxa. A to w praktyce oznacza śmierć witryny, czyli drastyczne obniżenie jej pozycji w wyszukiwarkach lub nawet całkowite usunięcie jej z indeksu.

Optymalizacja stron internetowych

Optymalizacja stron internetowychOptymalizacja stron internetowych to szereg działań mających na celu poprawienie jakości witryny i dostosowanie jej do wskazówek zaproponowanych przez wyszukiwarki internetowe. W trakcie optymalizacji SEO, dbamy o to, aby kod HTML serwisu był poprawny semantycznie. Równie istotnym elementem jest tekst, dlatego dokładamy wszelkich starań, by był on odpowiednio nasycony frazami kluczowymi dla serwisu. Ponadto, zapewniamy odpowiednie wewnętrzne linkowanie w serwisie, aby wszystkie treści były łatwo dostępne dla użytkowników, jak i wyszukiwarek. Firma Top Solutions od lat pozycjonuje metodami "White SEO" setki stron internetowych dla Klientów z całej Polski i może pomóc również Tobie osiągnąć szczyty popularności. Napisz do nas i spytaj o szczegóły współpracy.